חיפוש אחר השכרת דירה למומחה זר ולמשפחתו בישראל יכול להיות תהליך ארוך ומייגע.

תהליך הגלובליזציה העולמית כרוך בניוד מומחים ויידע בין מדינות בעולם. התהליך צובר תנופה בשנים האחרונות ומדינות רבות וחברות רב לאומיות מתחרות ביניהם על מומחים, בין היתר ביצירת הטבות מס (מצד המדינות) ועריכת  חבילות רילוקיישן ודיור נוחות יותר ומפנקות למומחים (ע"י החברות).

במקביל למגמת הגלובליזציה העולמית פיתחו החברות הרב לאומיות שיטות פעולה שונות למציאת מקום מגורים עבור מומחים המנוידים. מטבע הדברים, ההתפתחות היוותה למעשה את המומחים לשיטות

 השונות וכמובן תגובת החברות עצמן לסיפורי הצלחה ולכישלונות, לטרנדים ולניסיון שנרכש עם השנים.

בשלב הראשוני, טיפלה החברה המארחת במציאת מקום מגורים עבור המומחים ומשפחותיהם טרם הגיעם לישראל. שיטה זו בלטה ביתרונות וחסרונות שנלמדו עם הזמן. מחד החברה דאגה לעובד מיומו הראשון בישראל למגורים הולמים, בקרבת מקום העבודה ובתקציב שבחרה.  מאידך השיטה יצרה מתח מתמיד הבין העובד לחברה והכל ביחס לתקציב, למראה הדירה, מיקומה וכו', דבר שהוסיף ממילא לקשיי הרילוקיישן הקיימים.

השלב השני שהתפתח אופיין באיתור דיור לעובד טרם או לאחר ההגעה לישראל. בחירת דיור "טרם ההגעה" הצריך מן הסתם הגעה לישראל של המומחה ולעיתים בן/בת הזוג למספר שבועות לישאל לצורך מציאת דיור. מעבר לכך שמדובר בהפרעה משמעותית לעבודתו של המומחה, מדובר היה בעלויות גבוהות של טיסות, מלון  זמני לעובד וימי עבודה רבים.

תגובת השוק לכך הייתה לתת בידיו את האפשרות לחפש דיור לעצמו לאחר ההגעה לישראל בתקציב שהוגדר לו מראש. גם שיטה זו נתקלה בקשיים רבים ביניהם הצורך לשכן את המומחה ומשפחתו בדיור זמני במלון עד המעבר לדירה, ימי עבודה מבוזבזים ושיטוט במרחב עירוני בו המומחה אינו מתמצא. כך לדוגמא מצא לו מומחה דירה "בצפון תל אביב" במחיר נמוך במיוחד. מבדיקה שערכה החברה נמצא כי הדירה הייתה בשכונת נווה שאנן (אשר אכן נמצאת בצפון תל אביב) בה מחירי הדיור נמוכים יותר בהשוואה לשכונות קרובות כדוגמת רמת אביב. המחיר ה"נמוך" לכאורה ששילם העובד, היה גבוהה הלכה למעשה באופן משמעותי ממחירי ההשכרה המקובלים בשכונה, ובכך למעשה ניצל בעל הדירה את חוסר היכרותו של המומחה עם האזור.

 

כיצד רילו 360 יכולה לסייע לכם ומדוע כדאי לבחור בנו?

מהי איפה השיטה הנכונה למציאת דיור למומחה הזר?  האם יש שיטה אחת מושלמת? האם ניתן לשלב בין שיטות? לנו ב רילו 360 פתרונות שונים ומגוונים אשר יעמדו במדיניות החברה וישלבו את המומחה בבחירה, תוך צמצום אובדן הזמן הכרוך בחיפוש הדיור.

אנחנו וותיקים בתחום ואנחנו חלק מקבוצת קן-תור & עכו.

אנו פועלים מטעם החברה, עורכים בשמה סקרי מחיר ודירות פנויות, ובכך חוסכים זמן רב מהחברה והעובד. כך אנו מבינים את הצורך בתקשור נכון של מדיניות החברה כלפי העובד ובמניעת מתחים בין החברה לעובד. זוהי למעשה התמחותנו העיקרית: תיקשור נכון של ההליך המובנה למומחה ויצירת מנגנון תקשרות רגוע בינו לבין החברה. כל זאת על מנת שהמומחה יוכל להתמקד בכל ההיבטים האחרים של המעבר לישראל ומנהלי החברה יהיו רגועים ויידעו שבמקביל מחפשים עבורו דיור מתאים, ע"פ מדיניות החברה (תקציב, מיקום וכו') תוך שיתוף המומחה בשלבי האיתור וההחלטה.  נשמע טוב מכדי להיות אמיתי? תראה בעצמך.  ב – Relo360 אנו עושים את כל העבודה בשבילכם:

1.     החברה מפרטת את מדיניות השכרת הדירה (גודל, מיקום, תקציב, הגדרות אבטחה, מועד האכלוס)

2.     המומחה מסביר ומתאר לנו מה הוא מחפש בדירה ובסביבתה (בריכת שחייה, חדר כושר, קרבת ים, פארק, מגרשי טניס, מרכזי קניות וכו')

3.     אנו מאזנים בין רצונות החברה והמומחה ומאתרים בתים או דירות זמינים התואמים את הדרישות, מיקום, תקציב ותאריך מעבר.

4.     המומחה יבחר את הנכסים המועדפים עליך מהרשימה שאנו מספקים. אנו בודקים את הבחירות המובילות שלו בשמו ובשם החברה.

אנו נותנים למומחה ולחברה דו"ח יסודי ומקצועי ביחס ליתרונות ולחסרונות שבכל נכס יחד עם תמונות וסרטון שצילמנו. העובד והחברה בוחרים את הנכס המועדף, בשקט הנפשי לדעת שהבית הזה מתאים למומחב ולמדינות החברה.

את שכר טרחתנו אנו גובים את שכר טרחתנו אך ורק במקרה של שביעות רצון מהדירה וחתימה על ההסכם. המחיר קבוע וברור מראש ואין אנו גובים כספים נוספים מבעל הדירה. באופן זה נאמנותנו נתונה למומחה ולחברה בלבד.

אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם רשת הסוכנים שלנו בתל אביב, חיפה, אשדוד, אשקלון וקריית גת ומבקרים מדי יום בנכסים. לעתים קרובות אנו לומדים על נכסים לפני שהם מפורסמים! השאירו את הלחץ שבמציאת הדיור לרילו 360.