אודותנו

Color Gradient

הליך של ניוד מומחה לישראל יעשה טוב יותר על ידי שכירת חברה אמינה ומנוסה אשר תדאג לכל דבר עבור כמנהלת משאבי אנוש וכמובן עבור העובד ומשפחתו. זה בדיוק השירות שאנו מציעים. Relo360 –

לחברתנו למעלה מ 20 שנה ניסיון בתחום ניהול תהליך הניוד לישראל. Relo360  מספקת שירותי רילוקיישן (DSP – Destination Service Provider)  בישראל למספר ארגונים רב לאומיים מובילים.

רילוקיישן של עובד לישראל הוא הרבה יותר מורכב מ"סתם העברת תכולה של דירה בחו"ל לישראל.  העובדים שלך ומשפחותיהם צריכים לקבל את התמיכה הנדרשת בזמן מרגש אך מורכב זה. תוכנית המעבר המשפחתית שלנו תבטיח שהעובדים שלך ישתלבו בישראל בלי שום בעיות.

העובדים שלך הם לב העסק שלך, ולכן חיוני שתהליך המעבר יעבור בצורה חלקה עבורם ובני משפחותיה. אנו מסירים את הלחץ של הרילוקיישן על ידי הקפדה על הפרטים הקטנים והחשובים שלעיתים נעלמים מהעין, החל מהסבר על התנהלות הבניין וועד בית (שנראה לנו כל כך ברור, אך למעשה הוא כה שונה מהמקובל בעולם) וכלה בהתמצאות שכונתית ועירונית והבנת רגישויות אזוריות (כמו להימנע מכניסה ברכב לשכונות חרדיות באיזורם, קוד לבוש, שעות פתיחה של בתי עסק, תרבות מקומית ועוד).


אנו נעזור לעובדים שלך ולמשפחותיהם למצוא דיור, ללמוד את השפה, למצוא בתי ספר חדשים לילדיהם, להשכיר רכב, להמיר רישיון וכל שירות נוסף שיידרש.

החזון שלנו

מיום היוסדה, חברת  RELO360 נבנתה על ההבנה שתהליך הרילוקיישן נוגע כולו לאנשים. זו הסיבה שאנו מקדישים תשומת לב רבה לרעיון של ניהול השירותים והתיאומים באופן מוקפד ביותר.

זו הסיבה ש RELO360 מחויבת לספק, לנהל, לשלב ולתאם את כל מגוון שירותי הרילוקיישן בקנה מידה עולמי, תוך שאנו ממוקדים באיכות השירות הגבוהה תוך יצירתיות מירבית ומתן היקף רחב של אפשרויות. 

הישגי RELO360 רק מעוררים אותנו לחתור ללא הרף ולהשתפר. אנו מצפים להרחיב את בסיס הלקוחות שלנו, את שירותינו ואת מאגר הספקים שלנו, ולעבוד עימך לקראת עתיד מוצלח לכולנו.

How can we assist you?

Logo
ADDRESS

12 Derech Menahem Begin Ramat Gan, 52521

2020 Relo360. All rights reserved.